Будуємо приватні будинки
у Львові, Києві та Одесі
3
|
UA
RU

Будинок Сергія та Маряни

Львівська обл. смт. Брюховичі
75 000 $
Бюджет
3 міс. 3 дні
Срок
211 м2
Площа
Коробка
Тип робот
Газоблок
Матеріал
З чого ми почали роботу?

Літом 2021 року в двері нашої компанії постукала ця дивовижна сімейна пара Сергій та Маряна. Особливість цих людей була в тому, що вони дуже гармонійно доповнювали один одного, чітко знали чого хочуть і заздалегідь все планували та з нетерпінням очікували на результат. 
       Зведення будинку в цій сім'ї було не перше, так як пара вже мала досвід самостійно будуватись і усвідомлювали всю реальну складність всіх процесів в будівництві..  Тому було прийнято рішення звернутись в будівельну компанію, а саме до нас.

Хронологія будівництва?

Проект будинку був індивідуально зроблений враховуючи побажання сім'Ї та доволі цікавий. Впродовж будівництва, Маряна та Сергій активно брали участь, “леліяли” кожен етап наче виховували маленьку дитину. 

   

По максимуму приділяли увагу,  адже маючи досвід з власного будівництва були свої побоювання та хвилювання. Які згодом виявились марними. Адже той  результат, який отримали повністю  задовольняв нашу красиву пару.

                    

         В процесі будівництва були додаткові побажання Сергія та Мар'яни…...які ми з задоволенням і розумінням втілювали в реальність.

Будинок було зведено рівно за 3 місяці і 3 дні. І ми щиро були тому раді.          Плюси: враховуючи, що будинок здано в терміни, до зими встигають з фасадними роботами.

Мінуси:  із за перепаду напруги виходили з ладу камери відеонагляду за будівництвом на об'єкті.

Відгук клієнта після роботи з нами
Ми з чоловіком вирішили обрати будівельну компанію, яка якісно виконала б усі етапи будівництва. Тому запрошуємо вас у побудований вами будинок для нас, щоб ми показали кінцевий обжитий результат нашого будинку і поділитись відгуком на кухні за чашкою кави).


Львівська обл смт. Брюховичі
Сергій та Маряна
Дивітся прискорене відео будівництва
Галерея всіх фото з проекту
Photo by Oliver
Photo by Kolya
Photo by Paul
Photo by Lea
Photo by Katie
Photo by Tiana
Перегляньте інші проекти