Будуємо приватні будинки
у Львові, Києві та Одесі
3
|
UA
RU

Будинок Назара в
с. Сокільники

Львівська обл. с.Сокільники
76 000 $
Бюджет
19.04 - 25.08
Срок
284 м2
Площа
Коробка
Тип робот
Керамоблок
Матеріал
З чого ми почали роботу?

      Осінню 2020 року в нашу компанію звернувся програмний директор ІТ компанії Director Engineering у GlobalLogic Ukraine. В планах якого було реалізувати будівництво власного заміського будинку поблизу Львова. Свою ідею він виношував впродовж 4 років, адже проживання в квартирі не давало йому відчуття більшого простору, сильним поштовхом став період всесвітньої самоізоляції під час карантину. І тут наш замовник та його сім'я рішуче підійшли до питання все таки будувати власний будинок. З цього дня і розпочалося наше спільне знайомство.

Хронологія будівництва


Проект будинку замовника мав свої певні особливості. Так як він був розроблений під стандарти будівництва польських будинків, а саме товщина несучих стін склала всього 250мм і щоб компенсувати холодні стіни, в проєкт закладено утеплення 250мм. Звертаємо увагу, що такі параметри не проходять по нормах стійкості до землетрусів, тому керамоблок був перевязаний системою монолітних поясів, балок та колон.

Ремарка від забудовника: Цікаво що ми до останнього сподівались в економічній доцільності керамоблоку 250мм, але коли отримали всі цифри в “шалених доларах”, то зрозуміли, що коли б такий будинок будувався в стандартну товщину 400мм і без тепер уже лишніх армопоясів та просторових каркасів фундаменту , то вартість була б та сама!!! А от потреба в 250 мм утеплення відпала би, як п'яте колесо в машині.

Плюси: планування дуже гарне і незвичайне. Чудова панорамність. Технологічність. Те що клієнт почав “раннє будівництво” (до Пасхи) і швидко закінчив до буму сезонних цін, дозволило йому зекономити 7-8 000 уо.

Мінуси: все таки варто купуючи готовий проект на Z500 звертатись до архітектора на предмет оптимізації конструкцій, бо тут закладена “універсальність” щоб підійшла під любі умови.

Після того, як було узгоджено і сплановано всі процеси будівництва терміни і виведена ціна. Ми підписали з АЙТішником договір. Одна з історичних дат в житті нашого клієнта - це 1 перший день будівництва власного дому.

В перший місяць був зведений фундамент, наступний стіни і перекриття, сходи і 3 місяць зайняло зведення даху будинку. Так Назарова мрія, яка чекала 4 роки, реалізувалася всього за 3 місяці і 1 тиждень!

Відгук клієнта після роботи з нами
Проаналізував декілька компаній, відгуки, якість, ціни і обрав Дім Дом. Сподобалась кінцева якість, швидкість, з розумінням ставлення до клієнта. Всі обумовлені нюанси були виконані. “Сподобалося те, що була можливість спостерігати за будівництвом за допомогою камери, не було ніяких переплат. Оплачував точно за кошторисом, ні копійки зайвої не переплатив. Хотів би побажати компанії побільше нових клієнтів, розвиватися і надалі.”


Львівська обл с. Сокільники
Назар С
Галерея всіх фото з проекту
Перегляньте інші проекти