Будуємо приватні будинки
у Львові, Києві та Одесі
3
|
UA
RU

Будинок Дмитра в
с. Липники

Львівська обл. с. Липники
52 430 $
Бюджет
4місяці 2014 р
Срок
183 м.кв
Площа
Коробка будинку
Тип робот
Газоблок Solbet
Матеріал
З чого ми почали роботу?

Дмитра не покидала думка про власний будинок, при кожному гуркоту сусідів. Після того, як з'явилася 2 дитина у сім'ї Дмитра, питання будинку було невідкладним.

Приблизно 3 роки тому вони з дружиною їздили по області, дивились де купити землю, чи готовий будинок, довгий час шукали, дивились готові рішення будинків, але коли знаходились в них, зрозуміли що він не для них створений.

Бачили, і розуміли що ось тут потрібно переробити, тут треба розбити. Шукали-шукали 3 роки, потім плюнули, вирішили купити землю, купили землю. Потім знайшли нас, і побудували такий будинок який і хотіли.

Хронологія будівництва

Родове гніздечко будували в 2014 р в період “Революції гідності” . В Дмитра на той час були були свої побоювання під час будівництва, які він виношував до останнього.

Та впродовж 3 місяця коли будівництво вже йшло до завершення і малюнок проекту було втілено в реальний будинок. Наш клієнт видихнув) адже саме так і саме в такий будинок вони з дружиною хотіли для своїх дітей.

Плюси : Дуже гарний, і сміливий дизайн екстер'єру будинку.

Мінуси : в 2015 році Вартість будівництво суттєво впало в ціні, по відношенню до долара майже на 20 %

Відгук клієнта після роботи з нами
Будинок, збудований Вашою будівельною компанією приніс в мою сім'ю велику радість та здійснення мрії, яка декілька років тому вважалася недосяжною. Будинок збудований на високому професійному рівні, естетично гарно оформлений, фінансово-економічно вигідний! Бажаю Вам успіхів у роботі і запевняю клієнтів, що співпраця з Вами принесе радість і щастя від збудованого за короткий термін і недорогого будинку.
Львівська обл. с.Липники
Дмитро
Галерея всіх фото з проекту
Перегляньте інші проекти