Будуємо приватні будинки
у Львові, Києві та Одесі
3
|
UA
RU

Будинок Михайла в с. Басівка

Львівська обл. с. Басівка
85 000 $
Бюджет
3,5 місяці
Срок
210 мкв
Площа
Під оздоблення
Тип робот
Газоблок Аерок
Матеріал
З чого ми почали роботу?

Михайло АЙТішник, який кардинально змінив проживання в Одесі на переїзд у Львів,
 Сама атмосфера старого гостиного Львова надавала відчуття що тут ти вдома де завжди тепло і смачно. Проживши з сім'єю деякий час у Львові прийняли рішення продати квартиру, та будуватись.
Перевагами бачили можливість реалізувати всі свої архітектурні та дизайнерські побажання. Ціль була зробити будинок унікальним і максимально комфортним. Та збільшити житлову площу без додаткових вкладень чого власне не зробиш в квартирі.


Хронологія проекту?

В липні 2019 року Михайло знайшовши нашу компанію, завітав до нас на каву. Поспілкувавшись з Андрієм Івановичем, керівником компанії, довго не думаючи прийняв рішення що саме ми будемо будувати його будинок.

Перше з чим ми стикнулись в процесі будівництва, це те що грунтова дорога була вище рівня ділянки клієнта, і вода зверху по вулиці потрапляла на подвір’я. Рішенням було трішки завищити фундамент, і зняти рівень дороги приблизно майже 500 кубів землі, якими і була піднята ділянка Михайла.
Закінчення будівництва припало на жовтень місяць того ж року.
Будинок був якісним та надійним, власне те чого і очікував від нас клієнт.

Відгук клієнта після роботи з нами
Від себе хочу хочу побажати, дотримуватись й надалі своєї позиції, будувати, збільшувати кількість клієнтів і в жодному разі не зменшувати якість!

Львівська обл. с. Басівка
Михайло
Дивітся прискорене відео будівництва
Галерея всіх фото з проекту
Перегляньте інші проекти