Будуємо приватні будинки
у Львові, Києві та Одесі
3
|
UA
RU

Будинок Олександра в с.Сокільники

Львівська обл. с.Сокільники
73 000 $
Бюджет
3 міс. 2 дні
Срок
182 м2
Площа
Тип робот
Керамоблок
Матеріал
Коробка
З чого ми почали роботу?

      Олександр завітав в нашу компанію по рекомендації. Думки побудувати власний будинок не покидали його так, як проживав довгий час з сім'єю у багатоповерховому будинку був свій дискомфорт.. І тут же  впевнитись у надійному і перевіреному забудовнику було складним рішенням для сім'ї Олександра. Поспілкувавшись з сусідом, який на цей час будував свій будинок. Олександр звернувся до нас. І в нас почалася співпраця.

Хронологія будівництва?


   Так як наш клієнт довгий час моніторив на ринку забудовників, дізнавався  їх підходи до роботи тому мав же певні бачення і розрахунки. Та коли наші спеціалісти почали поглиблюватись у креслення проекту перелік робіт і матеріалів та кінцеві цифри, які вже були у Олександра. То зрозуміли що є розбіжності. І вони були не мало вагомі. 
     В перелік робіт в основному було враховано 70%,  відповідно і кінцева ціна на будівництво була заниженою від реальної.

    Провівши детально  всі розрахунки перш ніж почали  будівництво. Вивели  реальну ціну та підписали договір. Почали кінець серпня до середини листопада будинок вже був готовим.

Відгук клієнта після роботи з нами
Я дуже довго вибирав будівельну компанію і не пошкодував. Основними критеріями при виборі були ціна і якість. Результат перевершив всі мої очікування. Жити за містом в моєму новому будинку супер!

Львівська обл с. Сокільники
Олександра
Дивітся прискорене відео будівництва
Галерея всіх фото з проекту
Photo by Katie
Photo by Paul
Photo by Jacob
Photo by Oliver
Photo by Kolya
Photo by Leo
Photo by Alex
Photo by Tiana
Перегляньте інші проекти