Будуємо приватні будинки
у Львові, Києві та Одесі
3
|
UA

Двоповерховий будинок

Львівська обл. с. Наварія
100 000 $
Бюджет
90 днів
Срок
235 м2
Площа
Коробка
Тип робот
Цегла
Матеріал
З чого ми почали роботу?

Романтична Історія Створення Сімейного Витвору Мистецтва))

Одного разу Сергій, повний любові до своєї дружини та сім'ї, вирішив створити щось особливе, щось, що б стало втіленням їхніх спільних мрій і спогадів. Ідея полягала в тому, щоб побудувати будинок, який був би не просто місцем для проживання, а місцем, де кожна кімната розповідала б свою історію, місцем, де кожен куток був би наповнений теплом і любов'ю.
І так почалася ця захоплююча подорож. Сергій зібрав команду із кращого архітектора та завітав у гості до ДомДом зі своїм наміром. Спільно із Іриною вони хотіли, щоб кожен елемент будинку був досконалим. Вони обрали місце, де природа дихала спокоєм, а краєвиди відкривали серце для краси і гармонії.

Хронологія проекту?

Розділ 1: Чарівна Ідея Сергія
У далекій країні Наварії чоловік на ім'я Сергій запримітив собі землю, на якій хотілося б звести свій дім. Він був не просто чоловік, а справжній чарівник у світі любові. Його серце билося в унісон з серцем коханої Ірини. Одного дня Сергій задумався: «А що, як я побудую для Ірини будинок? Не просто будинок, а справжній райський куточок!»
Розділ 2: Велике Зачарування
Сергій звернувся до відомих будівельників з ДімДом, які вміли будувати не тільки стіни та дахи, а й виконувати мрії. Вони вислухали план Сергія та пообіцяли здійснити неймовірне. «Цей будинок буде такий, що навіть сонце зупиниться, щоб на нього подивитися!» – сказав головний архітектор.
Розділ 3: Таємниці Будівництва
Будівництво почалося. Стіни росли, як чарівні боби. Кожна цеглина мала свою особливість, а кожне вікно здавалося воротами у казковий світ. Секретом будівельників була не тільки майстерність, а й гумор: "Що, якщо ми приправимо розчин радістю? Щоб кожного ранку Ірині було тепло на душі!"
Розділ 4: Будинок, Що Живе
Коли будинок був готовий, він здався не просто спорудою, а живою істотою. Вітальня сміялася, коли, а кухня аплодувала. А тераса на даху... ох, тераса! Там було так круто, що Ірина з Сергієм саме там відсвяткували річницю свого весілля, сидячи і розмовляючи про все на світі!
Розділ 5: Всі були вражені
Кожного разу, коли Ірина та Сергій робили світлини з будівництва всі дивувалися як це так швидко на благословенній наварійській землі виріс будинок ... і кожного разу чекали новин))))
Розділ 6: Щасливе Життя
Так Сергій та Ірина стали господарями свого чарівного будинку. І хоча їхній дім для них був і є найкращим у світі, справжньою прикрасою є вони самі – щаслива родина, що живе у світі, де мрії стають реальністю.
Відгук клієнта після роботи з нами
Lorem Ipsum, используемый с XVI века, приведён ниже. Также даны разделы 1.10.32 и 1.10.33 "de Finibus Bonorum et Malorum" Цицерона и их английский перевод, сделанный H. Rackham, 1914 год.
Есть много вариантов Lorem Ipsum, но большинство из них имеет не всегда приемлемые модификации, например, юмористические вставки или слова, которые даже отдалённо не напоминают латынь. Если вам нужен Lorem Ipsum для серьёзного проекта, вы наверняка не хотите какой-нибудь
Львівська обл с. Білий Камінь
Ігор Авраменчук
Дивітся прискорене відео будівництва
Галерея всіх фото з проекту
Перегляньте інші проекти