Будуємо приватні будинки
у Львові, Києві та Одесі
3
|
UA
RU

Будинок Миколи в
с. Муроване

Львівська обл. с. Муроване
54 000 $
Бюджет
3 міс 4 дні
Срок
156 м2
Площа
Під оздоблення
Тип робот
Газоблок
Матеріал
З чого ми почали роботу?

    Микола Айтішник про нашу компанію чув неодноразово від своїх колег “по цеху”, які вже в нас побудувались. Відгукувались досить добре, власне і сам вирішив  побудувати  батькам  2-й поверх   та гараж, теж  звернувся до нас.

Ідея жити у власному  будинку появилась дуже давно. А особливо коли народилась у сім'ї перша дитина. А це ще одна із можливостей погуляти по території, де це є твоє  власне подвір'я чи можливість завести здоровенну собаку.

Хронологія будівництва?

      На своєму будівництві  Микола бував відносно рідко, так як було виведено відео нагляд з об'єкта, нашого Айтішника це цілком влаштовувало  і в   будь який момент він мав змогу з роботи спостерігати за змінами, які відбуваються на його ділянці. А там впродовж 3 місяців з'явився новий будинок та БЕЗКОШТОВНА завжди ВІЛЬНА парковка для авто.
Відгук клієнта після роботи з нами
Індивідуальний підхід, виконання побажань, доцільні поради, слушні зауваження. Ціна, якість, пунктуальність і оперативність- я дуже задоволений кінцевим результатом.

Бажаю Вам успіхів у роботі і запевняю клієнтів, що співпраця з Вами принесе радість і щастя від збудованого за короткий термін будинку!

Львівська обл. с. Муроване
Микола (Intellias)
Галерея всіх фото з проекту
Photo by Oliver
Photo by Paul
Photo by Lea
Photo by Jacob
Photo by Kolya
Перегляньте інші проекти