Будуємо приватні будинки
у Львові, Києві та Одесі
3
|
UA

Двоповерховий будинок

Львівська обл. с. Малечковичі
147 000 $
Бюджет
120 днів
Срок
428 м2
Площа
Під оздоблення
Тип робот
Цегла
Матеріал
Як воно почалося?

Жив-був у славетному місті Лева молодий та успішний підприємець на ім'я Любомир. Одного дня, сидячи з чашкою кави, він подумав: "Що б я міг зробити з усіма цими грішми, що так кепсько лежать у банку?" Погляд його впав на маленьку картинку будинку за вікном, і ось тут-то і засвербіло йому в пальцях зробити щось незвичайне.
"Агов, а чому б і ні?" — сказав Любомир. "Побудую собі будинок! Але не просто будинок, а щось сучасне і особливе, таке, щоб і інопланетяни задивлялися!"
Задум був грандіозний: великий будинок на безцінній землі в Малечковичах, з величезним басейном, де можна було б плавати з дельфінами, якби вони, звісно, жили на суші.
Любомир зателефонував до знатного львівського архітектора: "Слухайте, мені потрібен КРУТЕЦЬКИЙ БУДИНОК! І басейн хочу, але не звичайний, а такий, щоб у ньому можна було влаштувати піратські баталії!"
Так і почалося втілення ідеї на папері, а далі....
Час будуватись!

Проект вдався на славу, величний цегляний (в Малечковичах по-іншому ніяк) будинок з терасами та басейном так гарно виглядав на папері, що Любомиру так і кортіло якнайшвидше його побудувати. Але бізнес справа нелегка, займатися цим самостійно часу не було, тож вирішив Любомир, що делегує цю роботу нам))))

День Х настав. Майстри прийшли на ділянку, почухали ріпу та й кажуть: "Гаразд, Любомире, ми це зробимо. Тільки тримайте нас за бороду!"
Так почалася будівельна епопея. Замість копати канави, майстри копали скарби (ну, принаймні так їм здавалося), а замість мурувати стіни, вони складали історії, які Любомир записував у своєму великому сімейному альбомі.
Довго йшла робота, бо в Малечковичі завітала зима, а з нею і купа свят, але що та зима проти нестримного бажання довести справу до кінця і бажання будівельників  заробити (жартую трохи, але так було). Заметіль проти такого безсила))) тож роботу ми не припинили і під кінець зими з'явилося нове архітектурне творіння.

І ось будинок готовий, він виглядає настільки чудово, що навіть місцеві бджоли хочуть переселитися і зробити в ньому свій вулик. Басейн такий файний, що в сусідів виникає спокуса досліджувати його на піратських кораблях.

Любомир задоволений і продовжує облагороджувати територію навколо, бо ж скоро новосілля - велике свято на честь відкриття будинку.
Сподіваємось Любомир із сім'єю буде жити довго та щасливо у своєму новому домі, часто згадуючи, як все починалось з простого роздуму над інвестиціями. А басейн? Він так і залишиться улюбленим місцем для усіх, хто любить водні пригоди, або просто хоче поплавати під відкритим небом.
Галерея всіх фото з проекту
Перегляньте інші проекти