Будуємо приватні будинки
у Львові, Києві та Одесі
3
|
UA
RU

Будинок Лесі і Вячеслава в с. Раменів

Львівська обл. с. Раменів
85 000 $
Бюджет
3 міс. 7 днів
Срок
183 м2
Площа
Під оздоблення
Тип робот
Газоблок
Матеріал
З чого ми почали роботу?

   Все почалось 2010 знайомство з доволі цікавими особистостями, успішними в своїй сфері людьми Вячеславом та Лесею. Так склались обставини, що ведучий менеджер Київської торговельної компанії і головна HR компанії SoftServe прийняли рішення, що настав вже той час і необхідно будувати власне житло. Саме так будувати! 


   Зі слів Вячеслава, пара ретельно обдумувала рішення будуватись, так як впродовж тижня чоловік знаходиться в Києві, а приїжджав на вихідні відповідно бути присутнім при процесах будівництва не мав змоги, тому ретельно обирали майбутнього забудовника, щоб все було гаразд. Хронологія будівництва?

   Ознайомившись з проектом, інженер вніс деякі поправки узгодили з Лесею та Вячеславом і обумовили всі процеси та ціну. Ми підписали договір та розпочали будівництво. Раз в тиждень, а саме в суботу наша пара виїжджали на об'єкт і милувались змінами та вносили корективи.


Будинок наші молодята отримали якісний і в терміни, завели величезну польську вівчарку про яку давно мріяли. А згодом сім'я ще завела малюсеньких дітей 2 шт).


Плюси: дуже багато було в інтер'єрі цікавих декоративних елементів, які замовниця намалювала самостійно. Тож інтер'єр получився екстравагантний та незвичний одним словом як “від кутюр”.


Мінуси: чотири рази перемальовували декоративне оздоблення залу: перший раз білий з золотом, другий раз персиковий, третій- світло бежевий, четвертий раз фінальний, зі словами: “Накінець то так, як я хотіла - білий з золотом".


Так, як замовники приїжджали раз в тиждень то відповідно ми встигали перемальовувати весь зал.

Відгук клієнта після роботи з нами
Андрій дуже відповідально підходить і ніколи не залишить без поради у межах своєї компетенції. Подобається, що робить як для себе, якісно та вчасно.
Дякую за чудовий будинок, всім рекомендую Вашу компанію!


Львівська обл с. Ременів
Леся і Вячеслав
Галерея всіх фото з проекту
Перегляньте інші проекти