Будуємо приватні будинки
у Львові, Києві та Одесі
3
|
UA
RU

Будинок Ірини та Михайла в с. Ременів

Львівська обл. с. Ременів
94 000 $
Бюджет
3 місяці
Срок
177 м2
Площа
Під оздоблення
Тип робот
Газоблок
Матеріал
З чого ми почали роботу?

   Будинок попередньо був зведений по індивідуальному ексклюзивному рішенню Андрія Івановича - керівника компанії.  Проект  був доволі складний та оригінальний. І спроектований, як для своєї сім'ї. Складним вважається будинок на чотири скатний вальмовий дах (4-ри залома) то тут дах має 56 заломів. Так  як своїм цікавим дизайном  будинок постійно привертав увагу людей, тому бажаючих купити цей будинок було більше ніж достатньо.  Будинок всіх влаштовував і ціна підходила та власника свого не знайшов. 
   Та одного дня звернулася ця дивовижна багатодітна сім'я, будинок яким запав в душу, та було одне АЛЕ, коштів на будинок виділених державою катастрофічно не хватало, щоб його купити. В цей момент Андрій і зрозумів, що саме в руки такої сім'ї він готовий віддати свій витвір.  Цінна тоді не мала значення адже безцінним було бачити щастя і радість цієї немаленької сімї.


Хронологія будівництва?

   Сім'я Ірини та Михайла складається з 13 дітей 11 з яких прийомні.  

Спочатку ми планували будували дачу, розповідає Ірина, так як в нас два сини і ми мріяли про третю доньку. Ми часто їздили в сиротинець з дітьми займались, допомагали, були - волонтерами та брати дітей не планували.  


Впродовж деякого часу я дізналась, що не зможу народити третьої дитини, лікарі заборонили, і ми з чоловіком зрозуміли, що таким чином Бог говорить до нас, щоб ми взяли в сім’ю дітей. 

    Завжди хотілося на природу, а ми проживали в квартирі, і одного разу наш син прийшов додому, і задав запитання, а морква зверху росте чи в землі? І це було побудженням, що ми хочемо поїхати за Львів. Це був перший поштовх, що нам потрібний власний будинок.Відгук клієнта після роботи з нами

Обдуманий, правильно спроектований, просто затишний будинок ми отримали.
Дуже хороші відносини в нас, склались з Андріє, та його дружиною. Вони - особливі.
Дуже гарне відношення, просто так як спілкувались із нами, нас все задовільнило.
Скажу так, будуєте ви якісно та дійсно. І благословення вам, трудіться так надалі. Ви чуєте клієнтів і що добре, що виконуєте їхні бажання.

Львівська обл с. Ременів
Ірина та Михайло
Дивітся прискорене відео будівництва
Галерея всіх фото з проекту
Photo by Jacob
Photo by Paul
Photo by Oliver
Photo by Lea
Photo by Fabrice
Photo by Leo
Photo by Alex
Photo by Katie
Photo by Tiana
Photo by Mohd
Photo by Kolya
Перегляньте інші проекти