Будуємо приватні будинки
у Львові, Києві та Одесі
3
|
UA
RU

Будинок для Ігора
с. Оброшино

Львівська обл. с.Оброшино
74 000 $
Бюджет
4 міс. 14 днів
Срок
187 м2
Площа
Коробка
Тип робот
Газоблок
Матеріал
З чого ми почали роботу?

    Ігор звернувся до нас по рекомендації свого сусіда. Власне будинок,  якого привернув його увагу. Прийшовши до нас з ціллю побудувати свій будинок также добре. Узгодивши всі підготовчі процеси напередодні будівництва, ми почали працювати.

Хронологія будівництва?

    Проаналізувавши ситуацію нашого клієнта, нашими фахівцями в процесі було виявлено високі грунтові води на ділянці, що вимагало удосконаленої каналізаційної системи Sax.

      В результаті фундамент був залитий з гідрофобного водостійкого бетону, щоб запобігти підтягування вологи в будинок. А стіни зведені з німецького блоку Ytong на той час доступного бо зараз він дорогий, як Феррарі. А будинок накривали металодахівкою фінської фірми Ruukki


 
Плюси:  була тепла погода тож ці працівники отримали турецьку засмагу, шкода що по пояс. 

Мінуси: при викопуванні фундаменту трактор викопав траншею під центральну стіну не з тієї сторони тож перекопували, заливали і переробляли за власні кошти. Тож з того часу розмітку фундаменту робимо двома лініями, а тракторам кажем копай між ними
Відгук клієнта після роботи з нами
Спеціалісти високого класу. Сподобався підхід хлопців до роботи - живі, активні, все доступно розказали, пояснили та, що немало важливо, влаштувала ціна. Трохи “лажалунули” з фундаментом, але переробили так швидко, що я не встиг толком розстроїтись. І що особливо мене порадувало - не виставляли ніякого подорожчання!


Львівська обл. с. Оброшино
Ігор (Intellias)
Галерея всіх фото з проекту
Photo by Katie
Photo by Jacob
Photo by Leo
Photo by Oliver
Photo by Alex
Photo by Paul
Photo by Kolya
Photo by Tiana
Photo by Mohd
Перегляньте інші проекти