Будуємо приватні будинки
у Львові, Києві та Одесі
3
|
UA

Унікальна Enigma, с.Солонка

Львівська обл. с. Солонка
250 000 $
Бюджет
60 днів
Срок
200м2
Площа
Під оздоблення
Тип робот
Газоблок
Матеріал
Історія....
"Енігма": Будинок, Що Розкриває Таємниці Всесвіту
За легендами існує будинок, що створений не просто руками майстрів, але й магією самого Всесвіту. І це не міф, це "Енігма" – будинок, який мов магніт притягує до себе погляди та манить своєю енергетикою, адже кожна стіна та лінія увібрали в себе безліч історій, наповнених сенсами та змістом.

Все починається з її назви, натхненної одночасно найзагадковішою групою, шифрувальною машиною, таємними персонажем із гри та найдорожчим у світі чорним діамантом Enigma.

Проект Enigma був унікальним викликом. Найталановитіші архітектори, серед яких власник самої ідеї будинку та його 14-річний син, заклали в цей будинок золоте січення числа Фібоначі - таємничий патерн, що повторюється у всьому світі, від галактики до морських ракушок. Будинок немов кодує у собі таємниці природи, створюючи відчуття гармонії та досконалості.

Числа 3,14 і 1,68 - зовсім не випадкові гості у цьому проекті!

Одним із найвражаючих аспектів проекту є те, що Енігма є першим будинком в Україні, створеним за допомогою штучного інтелекту. Цей інноваційний підхід не лише оптимізував проектування, але й дозволив втілити елементи дизайну, які були недосяжні для людського розуму.

Щоб надати будинку душі, архітектор звернувся до загадкової музичної групи "Енігма" і провів паралель із своєю улюбленою піснею. Він відчував, що кожен ритм і мелодія цієї музики відображають сутність його проекту, створюючи особливу атмосферу тому додав на фасаді будинку символ знаку "Play", щоб моменти проведені у цьому будинку завжди крутилися у людській пам'яті і повертали в ті миті, де серце билося частіше, а усмішка була дзвінкішою.

Енігма приховує в собі одну неймовірну таємницю - секретну кімнату, де грань між реальністю та міфом стирається, де Ви будете у повній безпеці, досі ніхто окрім її творців не зміг її знайти, проте той, хто стане її власником - отримає золотий ключ туди. Чому золотий? Бо саме в цій кімнаті по стінах, наче кров по венах, тече золота криптовалютна жила. Ця кімната слугує порталом, що відкриває доступ до нових можливостей.
Як все відбувалося?

Пошук архітекторів
Коли рішення щодо побудови Енігми було прийнято, ми звернулися до найвидатніших архітекторів Львова, які спеціалізувалися на створенні саме таких ексклюзивних проектів. Всі в один голос твердили, що це дуже красива та надзвичайно цікава ідея, але боялися взятися за її проектування. Та ми не з тих, хто опускає руки, зіткнувшись із перешкодою. Ми таки знайшли нашого СУПЕРАРХІТЕКТОРА, який сказав :"Я не знаю хто придумав цей шедевр і не знаю як, але я спроектую цей будинок".

Конструктори
Після того, як проект був готовий, ми зайнялися пошуком людей, які б могли створити для нас всі необхідні конструкції. Вони були вражені складністю проєкту і теж казали, що це неможливо. Але ж хіба є в цьому житті щось, що нам не під силу? Конструктори все ж створили те, чого ми прагнули.

Прораб
Прораб, глянувши на прект, сказав :"Тут нема що робити, раз плюнути". Жартуємо звісно і Ви напевне не здивуєтеся, якщо ми скажемо, що історія з прорабом була аналогічною до історій з архітекторами та конструкторами. І правильно зробите. Наш прораб сказав "Я не знаю як я маю плобудувати цей будинок".

Ох..... Ці "не знаю" супроводжували нас протягом усього періоду будівництва, проте, коли зустрічаються люди, які горять своєю справою, ця частка сумніву "не знаю" перетворюється у чарівну дію "ЗРОБЛЮ".

Відгук клієнта після роботи з нами
"Усі будинки діляться на 2 типи -- будинки нормальних людей та будинки архітекторів" - сказав нам Андрій. Компанія DimDom не боїться складних завдань, а навпаки з великим азартом береться за роботу. Тут я пройшов шлях клієнта і можу сказати, що я повністю задоволений роботою компанії DimDom та людей, які в ній працюють. Мій будинок ми збудували за 2 місяці, незважаючи на складні конструкції та нестандартний проєкт.
Львівська обл с. Солонка
Андрій Кузик
Дивітся як виглядає ЕНІГМА
Галерея всіх фото з проекту
Перегляньте інші проекти