Будуємо приватні будинки
у Львові, Києві та Одесі
3
|
UA

Будинок Андрія в с.Солонка

Львівська обл. с. Солонка
200 000 $
Бюджет
60 днів
Срок
200м2
Площа
Під оздоблення
Тип робот
Газоблок
Матеріал
З чого ми почали роботу?

Цінність кожної історії в її унікальності!

Ця ж історія бере свій початок з того моменту як зустрілася людина, олівець та папір. Це була не просто людина, це був митець із суперсилою. В чому ж захована та суперсила? У великому натхненні, творчому пориві і бажанні створити щось особливе.

Одного дня Андрій взяв до рук олівець і створив на аркуші щось надзвичайне, у що сам не міг повірити. Він 2 роки тримав у своїй голові думку про те, що колись історія на папері стане реальністю. І, можливо, він так і не наважився б на це, якби в житті не трапилися люди, які щиро підтримали Андрія та вселили віру у власні сили.

Енігма - дуже незвичайна будівля, у ній сховано щось таке, що зачаровує. А знаєте чому? Бо митець заклав у свій витвір дивовижне число, яке називається "золотим січенням". Це число особливе, його можна знайти повсюди в природі: від розташування насінин у суниці до форми спіралей у ракушках. Андрій зрозумів, що це число можна використати в архітектурі. Дослідивши його, Андрій зрозумів, що з допомогою цього числа можна досягти гармонійних пропорцій у будівлях.

В Енігмі є безліч загадок і кожна з них ставала викликом на етапі втілення мрії в реальність. Навіть найкращі архітектори та будівельники сумнівалися у тому, що це взагалі можливо. Та, на щастя, в цьому світі є ті супергерої, які готові дати бій труднощам заради ідеї. Серед них Андрій та команда людей, які вдихнули життя у загадкову будівлю, яку зараз ми гордо називаємо Енігма.

Це історія про те, що в кожній загадці можна знайти натхнення.
Ми досі не знаємо хто чи що надихнуло Андрія на цей проект, але ми точно знаємо, що світ має це побачити, бо це щось більше, ніж просто будинок.
Хронологія проекту?

Пошук архітекторів
Коли рішення щодо побудови Енігми було прийнято, ми звернулися до найвидатніших архітекторів Львова, які спеціалізувалися на створенні саме таких ексклюзивних проектів. Всі в один голос твердили, що це дуже красива та надзвичайно цікава ідея, але боялися взятися за її проектування. Та ми не з тих, хто опускає руки, зіткнувшись із перешкодою. Ми таки знайшли нашого СУПЕРАРХІТЕКТОРА, який сказав :"Я не знаю хто придумав цей шедевр і не знаю як, але я спроектую цей будинок".

Конструктори
Після того, як проект був готовий, ми зайнялися пошуком людей, які б могли створити для нас всі необхідні конструкції. Вони були вражені складністю проєкту і теж казали, що це неможливо. Але ж хіба є в цьому житті щось, що нам не під силу? Конструктори все ж створили те, чого ми прагнули.

Прораб
Прораб, глянувши на прект, сказав :"Тут нема що робити, раз плюнути". Жартуємо звісно і Ви напевне не здивуєтеся, якщо ми скажемо, що історія з прорабом була аналогічною до історій з архітекторами та конструкторами. І правильно зробите. Наш прораб сказав "Я не знаю як я маю плобудувати цей будинок".

Ох..... Ці "не знаю" супроводжували нас протягом усього періоду будівництва, проте, коли зустрічаються люди, які горять своєю справою, ця частка сумніву "не знаю" перетворюється у чарівну дію "ЗРОБЛЮ".

Відгук клієнта після роботи з нами
"Усі будинки діляться на 2 типи -- будинки нормальних людей та будинки архітекторів" - сказав нам Андрій. Компанія DimDom не боїться складних завдань, а навпаки з великим азартом береться за роботу. Тут я пройшов шлях клієнта і можу сказати, що я повністю задоволений роботою компанії DimDom та людей, які в ній працюють. Мій будинок ми збудували за 2 місяці, незважаючи на складні конструкції та нестандартний проєкт.
Львівська обл с. Солонка
Андрій Кузик
Дивітся як виглядає ЕНІГМА
Галерея всіх фото з проекту
Photo by Jacob
Photo by Oliver
Photo by Leo
Photo by Kolya
Photo by Paul
Photo by Lea
Photo by Fabrice
Photo by Alex
Photo by Katie
Photo by Tiana
Photo by Mohd
Перегляньте інші проекти