Будуємо приватні будинки
у Львові, Києві та Одесі
3
|
UA
RU

Будинок для Арсена
с. Пасіки-Зубрицькі

Львівська обл. с.Пасіки-Зубрицькі
85 000 $
Бюджет
4 місяці
Срок
223 м2
Площа
Коробка
Тип робот
Цегла
Матеріал
З чого ми почали роботу?

   Місто диктує активний спосіб життя. Мені завжди  хочеться мати ту тиху гавань, де я почуватимусь  комфортно, заряджусь силою і зможу  присвятити себе спілкуванні з сім'єю. 

       В межах міста від шуму не втекти, тому для мене буде вихід побудувати  будинок за містом. З такими словами прийшов в нашу компанію п. Арсен. 

    І його наміри нам були цілком зрозумілими.  За чашкою кави ми обговорили майбутній проект нашого клієнта і не гаючи ні хвилини  приступили до роботи.

Хронологія будівництва?

     Після того як п. Арсен отримав всі необхідні від архітектора креслення по будинку, провели детальний аналіз. Вивели ціну. Встановили додатково індивідуальну каналізацію, наш септик Sax AERO, та в середині  літа розпочали будівництво.

Мінуси: почалась війна на Сході,  довелось зробити паузу 2 місяця.
Добре, що всі наші хлопці повернулись  живі. 

Відгук клієнта після роботи з нами
Давно хотів власний будинок за межами міста. Щоб тихо, спокійно і свіже повітря. Завжди думав, що такі будинки влітають в копієчку. Коли потрапив на сайт цієї компанії, зацікавився, подзвонив за консультацією, виявилося ціна побудувати будинку вельми доступна. Роботою задоволений, все получилось досить продумано, моя участь була мінімальною.
Всім рекомендую!

Львівська обл с. Пасіки-Зубрицькі
Арсен
Галерея всіх фото з проекту
Photo by Jacob
Photo by Mohd
Photo by Oliver
Photo by Leo
Photo by Paul
Photo by Tiana
Photo by Fabrice
Photo by Lea
Photo by Alex
Перегляньте інші проекти